Menu
Sepetim

Saygı Değer Okuma Seti

Saygı Değer Okuma Seti
-18 %

5 Renk Yayınları Kayda Değer Hikaye Seti (10 Kitap)

(2. ve 3. SINIF)

ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJIYLA


Her biri 32 sayfa

Her kitabın sonu değerlendirme bulmacalı

Her kitap için çoktan secmelı, boşluk doldurmalı ve açık uclu 14 soru

Düz yazılı

Tamamı kabartma kapaklı

Renkli Resimli

Ebat : 13,5X19,5 cmAğıldaki Kurt Yavrusu:

Elinde tuttuğun bu kitap, köpek sahibi olmak isteyen bir çocuğun yaşadıklarını anlatıyor. Annesi, “Ben köpek istemiyorum. Köpeklerden hoşlanmıyorum. Hoşlanmadığım bir şeyi bahçemde görmek istemiyorum.” diyor. Acaba minik kahramanımız annesini ikna edebilecek mi? Hayal ettiği köpeğine kavuşabilecek mi? Soruların cevabını merak ediyorsan sayfaları çevirmen yeterli.
Keyifli okumalar…

Başkanın Başarı Sırrı:

Başkan seçilebilmek için sınıftan üç kişi aday olur. Bu adaylar arasında zorlu bir mücadele başlar. Asıl sorunlar ise başkan seçildikten sonra ortaya çıkar. Başkan, yaşanan sorunları başarılı bir şekilde çözer. Bu başarı, diğer sınıf başkanlarının dikkatini çeker. Başkanın başarı sırrını merak ediyorsan sayfaları çevirmen yeterli.
Keyifli okumalar…


Çalar Saat:

Filiz, özenle hazırladığı ödevlerini evde unutuyor. Televizyonun karşısından saatlerce kalkamıyor. “Nasıl olsa daha çok zaman var.” diye düşünerek ders çalışmayı ihmal ediyor. Filiz, babasının önerisiyle zamanını iyi kullanmaya başlar. Acaba babası Filiz’e ne önerdi? Bu öneriyi merak ediyorsan sayfaları çevirebilirsin.
Keyifli okumalar…


Derede Şenlik Var:

Gönül’ün yaşadığı kasabaya çok yağmur yağar. Sokaklar, caddeler çamur içinde kalır. Çocuklar oyun oynayamaz olur. Gönül boş boş oturup yağmuru ve çamuru mu izler? Elbette ki hayır! Gönül öyle bir şey yapar ki herkes ona hayran kalır. Yaşadığı kasaba bir anda şölen alanına döner. Şölene katılman için sayfaları çevirmen yeterli.
Keyifli okumalar…


Eve Gelen Mutluluk:

Bilal hep yalnız başına oynamayı tercih eder. Bu durum ailesini ve öğretmenini üzer. Eve gelen bir dost, aileye mutluluk getirir. Bilal artık okulda ve sokakta arkadaşlarıyla oynamaktadır. Eve gelen mutluluğa ortak olmak için kitabın sayfalarını çevirmen yeterli.
Keyifli okumalar…


Kampta Bir Gece:

Sen hiç kampa gittin mi? Saatlerce derede balık avlamaya çalıştın mı? Üstün başın çamur içinde, balık avlayamadan kampa döndün mü? Çadırında uzanırken bir kurdun gölgesini gördün mü? Kamp ateşinin etrafında arkadaşlarınla eğlendin mi? Kampta yaşananları merak ediyorsan sen de bu maceraya katılabilirsin.
Keyifli okumalar…


Listeye Gerek Yok:

Tuna, alışverişe gitmeyi sever. Annesiyle birlikte alınacakların listesini yapar; ama yaptığı listeyi evde unutur. Bu arada Zeki amcayla tanışır. Zeki amca Tuna’ya zekice bir yöntem öğretir. Tuna artık liste yapmaya gerek duymaz. Alınacakları da unutmaz. Bu zekice yöntemi sen de öğrenmek istiyorsan sayfaları çevirebilirsin.
Keyifli okumalar…


Ne Yemeli?:

Nermin, kahvaltı yapmadan okula gidiyordu. Sağlıklı beslenmiyordu. Yediği abur cuburlar yüzünden aşırı kilo almıştı. Oyunlarda hızlı koşamıyordu. Bu durum onu çok üzüyordu. Öğretmeni bir araştırma görevi verdi. Bu görev onu Ayla Hanım’la tanıştırdı. Nermin’in o günden sonra beslenme alışkanlığı değişti. Ayla Hanım kimdi? Anlattıkları Nermin’i niçin etkilemişti? Soruların cevabını merak ediyorsan sayfaları çevirmen yeterli.
Keyifli okumalar…


Sürpriz Hediyeler:

Turgut Bey, elinde kocaman bir hediye paketiyle eve gelir. Bu akşamki sürpriz Selim içindir. Selim, Begüm’le birlikte paketi açmaya başlar. Paketten çok güzel bir hediye çıkar. Ertesi gün Begüm’e yapılacak sürprizi merak ederler. Sürprizlerin neler olduğunu öğrenmek için sayfaları çevirmen yeterli.
Keyifli okumalar…


Yürüyen Taş Olur mu?:

Sen hiç pikniğe gittin mi? Arkadaşlarınla dere kenarında kahvaltı yaptın mı? Bir sincaba yiyecek verdin mi? Belki bunları yapmış olabilirsin. Peki, hayatında hiç yürüyen bir taş gördün mü?  Taşın nasıl yürüdüğünü merak ediyorsan seni pikniğe davet ediyoruz.
Keyifli okumalar…

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

14:00'dan önce verilen siparişlerin birçoğu aynı gün Kargo'ya teslim edilir.

Kargonuz ankarahediyelikesya.com'un Merkez ofisi Ankara'dan kargoya verildiği için Ankaraya yakın illerde teslimat süreci 1-2 iş günü. Uzak ve doğu illeri için 2-3 iş günü arası değişmektedir. Cumartesi yarım gün, Pazar günleri ise teslimat yapılmamaktadır..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi