Menu
Sepetim

Düğün, Nişan Magneti

Düğün, Nişan Magneti

Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: 1 Kalpli İsimli Sonsuzluk Magnet
1 Kalpli İsimli Sonsuzluk  Magnet Özellikleri·         Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gold – Gümüş )·         Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Tül + Püskül·    ..
10,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: 2 Kalpli İsimli Sonsuzluk Magnet
2 Kalpli İsimli Sonsuzluk Magnet Özellikleri·         Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gold – Gümüş )·         Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs +Tül·      &nb..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: 2 Kalpli Pleksi Magnet
2 Kalpli Pleksi Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi : Aynalı PleksiSüsleme Malzemeleri :Mıknatıs + 3 Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı şeffaf poşetlere konularak gönderilmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.  En az 20 Adet..
12,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Ayraç Kına Söz Düğün Magneti
Ahşap Ayraç Kına Söz Düğün Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik onayı için iletişime geçilecektir.  E..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Bisiklet Nişan - Düğün Magneti
Ahşap Bisiklet Nişan - Düğün Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime ge..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Çift Kalpli Magnet
Ahşap Çift Kalpli Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir...
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Davetiye
Davetiye ölçüsü 11 x 7,5 cmSiparişinizi verdikten sonra sizinle grafiği yollayacağız onayınızdan sonra hazırlanacak.Not: Yanında zarf vb materyaller yollanmamaktadır. Sadece ahşap malzeme yollanmaktadır.Son teknoloji makinalar la davetiyenizi en güzel biçimde tahtaya işliyoruz. İrtibat Numaramı..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Etrafı Desenli Magnet
Ahşap Etrafı Desenli Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçi..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Etrafı Desenli Magnet - 2
Ahşap Etrafı Desenli Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül + 2 ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ilet..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Etrafı Noktalı Magnet
Ahşap Etrafı Noktalı Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime g..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Fayton Nikah Magneti
Ahşap Fayton Nikah Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi      : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + çiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak gönderilmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime ..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Fayton Nikah Magneti - 2
Ahşap Fayton Nikah Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi      : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + 3 çiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak gönderilmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişim..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Fayton Nikah Magneti - 3
Ahşap Fayton Nikah Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi      : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + çiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak gönderilmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecek..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap İsimli Kalpli Sonsuzluk Magnet
Ahşap İsimli Kalpli Sonsuzluk Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 2 Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Yaprak Magnet
Ahşap Yaprak Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : AhşapSüsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir. &nbs..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Arabalı Ahşap Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + KurdaleÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www...
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Başak Ahşap Nikah Şekeri
Başak Ahşap Nikah Şekeri Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Kurdale + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için i..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Başak Ahşap Nikah Şekeri - 2
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Kurdale + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.anka..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bisiklet Nişan - Düğün Magneti
Bisiklet Nişan - Düğün Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişi..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çerçeve Nişan Düğün Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 3 Çiçek + KurdaleÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.an..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çiçek Şeklinde Nikah Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + FiyonkÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankar..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çift Güvercinli Magnet
Çift Güvercinli Nişan - Düğün Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi içi..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çift Kalpli Ahşap Magnet
Çift Kalpli Ahşap Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çift Kalpli Pleksi Magnet
Çift Kalpli Pleksi Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + Püskül + CipsoÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi ..
10,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çınar Yaprağı Nikah Magnet
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + KurdaleÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.anka..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire İsimli - Tarihli Nikah Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : AhşapSüsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Tül + İnci + KurdaleÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankarahediyel..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire İsimli Nikah Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : AhşapSüsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + İnci + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankarahediyeli..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire İsimli Nikah Magneti - 2
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 3 ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankarahediye..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire İsimli Nikah Magneti - 3
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : AhşapSüsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Tül + İnci + KurdaleÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankarahediyel..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire Kuşlu Nikah Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankarahediyelike..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire Söz Nişan Magneti
Daire Söz Nişan Magnet Özellikleri·         Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gold – Gümüş )·         Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül·       &nb..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Daire Yapraklı Nikah Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + İp Kurdale + Çiçek + CipsoÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecekt..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Ahşap Kelebek Magnet
Desenli Ahşap Kelebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecekti..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Nikah Magneti - 2
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : MıknatısÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.  En a..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Çiçekli Düğün Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Altın - Gümüş)Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 4 Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecek..
12,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Kelebek Magnet
Desenli Kelebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçile..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Nikah Magneti - 3
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : MıknatısÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.  En a..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Nikah Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 3 Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecekt..
11,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Desenli Yuvarlak Nikah Şekeri Magnet
Desenli Yuvarlak Nikah Şekeri Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 3 Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk se..
11,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: El Ele Çocuk Figürlü Nikah Magneti
Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + KurdaleÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.anka..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Etekli Pleksi Magnet
Etekli Pleksi Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 2 ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçi..
10,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Etiket Şeklinde Magnet
Etiket Şeklinde Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + 3 ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçi..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Etrafı Noktalı Magnet
Etrafı Noktalı Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletiş..
10,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Galata Kulesi Şeklinde Nikah Magneti
Kalp ve Sonsuzluk Nikah Şekeri Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : MıknatısÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik için iletişime geçilecektir.  En..
7,99TL