Menu
Sepetim

Yaş ve Bebek Magneti

Yaş ve Bebek Magneti

Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: 1 Yaş Kar Tanesi Bebek
Kar Tanesi Bebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi iç..
10,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: 1 Yaş Kupa Bardağı
Resimli Kişiye Özel Kupa Baskı Kim istemez isme özel resimli kupa bardaklar kullanmak. Peki başkalarının reklamını yapmak yerine neden ailenize ve size özel bir kupa bardağınız olmasın. Kupa bardaklarımız kaliteli baskısıyla son derece dikkat çekici ve şık bir aksesuardır. "Kadın ..
75,00TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: 2 Yaş Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.  ..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Araba Magnet
Ahşap Araba Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs +2 Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecekt..
8,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Bisiklet Yaş Magneti
Ahşap Bisiklet Yaş Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilec..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Bisiklet Yaş Magneti -2
Ahşap Bisiklet Yaş Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ilet..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Davetiye
Davetiye ölçüsü 11 x 7,5 cmSiparişinizi verdikten sonra sizinle grafiği yollayacağız onayınızdan sonra hazırlanacak.Not: Yanında zarf vb materyaller yollanmamaktadır. Sadece ahşap malzeme yollanmaktadır.Son teknoloji makinalar la davetiyenizi en güzel biçimde tahtaya işliyoruz. İrtibat Numaramı..
9,99TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Kelebek Bebek Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + Çiçek + FiyonkÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime ge..
9,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Taçlı Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : AhşapSüsleme Malzemeleri : Mıknatıs + FiyonkÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.  En az 20 Adet ü..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Uçan Balon Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ankarahediye..
8,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Anne ve Bebek Ahşap Magnet
Anne ve Bebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Krem Renk )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.&nb..
8,50TL