Menu
Sepetim

Yaş ve Bebek Magneti

Yaş ve Bebek Magneti

Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Araba Magnet
Ahşap Araba Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs +2 Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime g..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Bisiklet Yaş Magneti
Ahşap Bisiklet Yaş Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişim..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Bisiklet Yaş Magneti -2
Ahşap Bisiklet Yaş Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Kelebek Bebek Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + Çiçek + FiyonkÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ile..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Taçlı Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + FiyonkÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.&nbs..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ahşap Uçan Balon Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.ank..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Anne ve Bebek Magnet
Anne ve Bebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime ..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Araba Magnet - Araba Yaş Şekeri
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir. ..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Arapça Nazar Dualı Bebek Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + Püskül + FiyonkÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için il..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: At Figürlü Yaş Magneti
At Figürlü Yaş Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilec..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: At Figürlü Yaş Magneti - 2
At Figürlü Yaş Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilec..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Atlı Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : MıknatısÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik için iletişime geçilecektir.www.ankarahediyelikesya.comEn az 20 ..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ay Bulut Ahşap Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül + Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime g..
3,75TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ay Üzerinde Uyuyan Bebek Magnet
Magnet Özellikleri·        Magnet Malzemesi      : Aynalı Pleksi ( Gold – Gümüş )·        Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül + Tül·        Ürünlerin her biri ayrı ayr..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ay ve Ayıcıklı Bebek Magneti
Ay ve Ayıcıklı Bebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi      : Ahsap (Kızlara pembe - krem) - ( Erkeklere Mavi - Krem )Süsleme Malzemeleri : Miknatis + Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayri ayri seffaf jelatinlere konularak gönderilmektedir. Siparis verildikten sonra grafik ..
3,75TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ay ve Bulut Ahşap Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecekt..
3,75TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ay ve Bulut Bebek Magnet
Ay ve Bulut Bebek Magnet Özellikleri·        Magnet Malzemesi      : Aynalı Pleksi ( Gold – Gümüş )·        Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + 2 Adet Uğur Böceği·        Ürü..
4,00TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak İzli Bebek Magnet
Ayak İzli Bebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Çiçek + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ileti..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak İzli Bebek Magnet - 2
Ayak İzli Bebek Magnet ÖzellikleriMagnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Uğur Böceği + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak İzli Daire Ahşap Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + Nazar Boncuğu + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için il..
3,75TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak Şeklinde Ahşap Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime g..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak Şeklinde Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçi..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak Şeklinde Bebek Magnet -2
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçi..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayak Şeklinde Bebek Magnet -3
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + Uğur Böceği + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için ..
4,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayıcıklı Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir. &nbs..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Ayyıldızlı Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Püskül + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.&nb..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Balonlu Araba Yaş Şekeri Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Tül + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.&..
4,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Balonlu Bulut Ahşap Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçi..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Balonlu Bulut Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir. &..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Balonlu Çocuk Magnet
Balonlu Çocuk Magnet  Boyut 6 x 7 cmSüslemesiz: Sadece Magnet Süslemeli : Magnet + Mıknatıs + Seçenekler kısmından seçeceğiniz diğer süslerLütfen sipariş vermeden önce üst kısımdan süsleme istiyorsanız seçiniz.Kendi Atölyemizde Üretip Tüm Türkiye Ve Dünyaya Toptan Fiyatlar İle Perakend..
3,75TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bebek Arabalı Anahtarlık Yaş Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Anahtar Halkası ve zinciriÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir...
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bebek Arabalı Yaş Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilec..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bebek Arabalı Yaş Magneti - 2
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Nazar Boncuğu + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilec..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bebek Mevlid Hatırası Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + ÇiçekÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.www.a..
3,50TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Biberon Bebek Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + TülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir. &nbs..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bulut Bebek Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Tül + PüskülÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.En ..
3,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Bulut Magnet
Bulut Şeklinde Bebek Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift Tarafı Renkli )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Fiyonk + Nazar BoncuğuÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seç..
3,75TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çerçeveli Yaş Magnet
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Orjinal Resim Kağıdına BaskıÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişim..
5,95TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çerçeveli Yaş Magnet -2
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Aynalı Pleksi ( Gümüş - Gold )Süsleme Malzemeleri : Mıknatıs + Tül + Orjinal Resim Kağıdına BaskıÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için il..
6,25TL
Üretici: Ankara Hediyelik Eşya Model: Çınar Yaprağı Anahtarlık Yaş Magneti
Magnet Özellikleri Magnet Malzemesi     : Ahşap ( Çift tarafı renkli )Süsleme Malzemeleri : Anahtar Halkası ve zinciriÜrünlerin her biri ayrı ayrı şeffaf jelatinlere konularak paketlenmektedir. Sipariş verildikten sonra grafik ve süsleme renk seçimi için iletişime geçilecektir.&n..
3,50TL